Раді повідомити про успішне завершення нашої нещодавньої навчальної програми, в якій взяли участь близько 600 учасників. Ця програма надала цінні можливості професійного розвитку для викладачів, тьюторів та адміністративного персоналу з 1 по 21 серпня.

Комплексна навчальна програма охоплювала такі ключові напрямки:

– Університетський менеджмент: вдосконалення навичок ефективного управління  закладами освіти.
– Викладачі онлайн-курсів: поглиблене навчання методології викладання для дистанційної освіти.
– Радники/тьютори: вивчення стратегій ефективної підтримки студентів в онлайн-програмах.

Навчання проводилося в синхронному та асинхронному форматах. Асинхронний компонент, розміщений на платформі Moodle в Молдовському державному університеті, включав презентації, навчальні матеріали та оцінювання. Учасники також брали участь у дискусіях на форумах і відвідували щотижневі зустрічі в Zoom для живої взаємодії.

Учасники, які успішно завершили всі модулі та пройшли оцінювання, отримали сертифікати, що визнають їхні досягнення у професійному розвитку.

Ми висловлюємо подяку всім учасникам і спонсорам за успіх цієї навчальної програми.