З 2 по 6 жовтня 2023 року відбувся навчальний візит української та молдовської команд міжнародного проєкту DEFEP Erasmus+ KA2 “Distance education for future: best EU practices in response to the requests of modern higher education seekers and labor market” до Університету Короля Хуана Карлоса у Мадриді (Іспанія).

Основною метою візиту було вивчити досвід застосування екранних мистецтв (кіно, відео) в процесі дистанційної освіти.

Команда DEFEP проєкту в URJC на чолі з координатором Jorge de Latorre підготували надзвичайно цікаву та насичену програму, в ході якої учасники від ЧНУ дізналися про:

✔️ досвід організації дистанційної освіти в URJC;

✔️ наукове та освітнє середовище;

✔️ URJC в контексті розвитку дистанційного навчання;

✔️ специфіку застосування синхронного та асинхронного навчання;

✔️ методику залучення до онлайн занять;

✔️ використання відеоресурсів для навчання через платформу MOOC.

Надзвичайно корисним доповненням до воркшопів та семінарів було відвідування Міжнародного університету Ла-Ріохи (UNIR) – La Universidad en Internet, який є запроваджує винятково онлайн навчання та є лідером в іспаномовному навчальному середовищі, та Центру для навчальних інновацій та та діджитал-освіти URJC, де створюється відео та кіноконтент для навчального процесу.

Команда проєкту висловлює щиру подяку Jorge de Latorre, Clare Cannon, Gabriel Alfaro і Ana Esther Santamaria за підготовку та організацію візиту й безцінний досвід імплементації дистанційної освіти, який українські та молдовські університети-партнери будуть реалізовувати відповідно до проєкту.2