9 листопада 2023 року відбулось чергове засідання Виконавчого комітету у межах проєкту Erasmus+ KA2 DEFEP «Дистанційна освіта для майбутнього: кращі практики ЄС у відповідь на запити здобувачів вищої освіти та ринку праці».
На початку засідання Виконавчого комітету із пропозицією затвердження Плану менеджменту проєкту виступила координаторка О. Б. Філімонова (Чорноморський національний університет імені Петра Могили).
Особливу увагу було приділено питанням розподілу завдань та обов’язків по четвертому робочому пакету між партнерами консорціуму (І. М. Новак, Уманський національний університет садівництва). До врегулювання окреслених питань активно долучалась Н. В. Іванова (НУ «Чернігівська політехніка») як голова Комітету з якості та етики.
С. А. Іванець (НУ «Чернігівська політехніка») як голова технічного комітету проєкту виступив із доповіддю щодо майбутньої покупки технічного устаткування.