🔰28 березня 2024 року в режимі онлайн відбулася робоча зустріч університетів-партнерів з України та Молдови за міжнародним проєктом за програмою Erasmus+ KA2 DEFEP “Distance education for future: best EU practices in response to the requests of modern higher education seekers and labor market”, на якому обговорилися нагальні питання щодо виконання завдань Робочого пакету 5 – Удосконалення методичного, кадрового та матеріально-технічного забезпечення системи дистанційної освіти. Головним бенефіціаром цього робочого пакету є MOLDOVA STATE UNIVERSITY.
👉В центрі уваги були питання впровадження або удосконалення існуючих систем дистанційної освіти в університетах України та Молдови з урахуванням зарубіжного досвіду університетів-партнерів проєкту з Німеччини, Іспанії та Італії. Також обговорили питання організації тренінгів та онлайн-курсів з користування системою дистанційного навчання для викладачів та здобувачів, які проводитимуть університети-партнери з Молдови.