3 квітня 2024 року відбулася презентація освітньої програми «Інженерія програмного забезпечення» другого (магістерського) рівня вищої освіти перед здобувачами 4-ого курсу всіх спеціальностей факультету комп’ютерних наук Чорноморського національного університету імені Петра Могили. Освітня програма «Інженерія програмного забезпечення» в дистанційній формі навчання була обрана для реалізації в межах проєкту ЄС ERASMUS-EDU-2022-CBHE-STRAND-2 DEFEP “Distance Education for Future: best EU practices in response to the requests of modern higher education seekers and labor market” («Дистанційна освіта майбутнього: кращі практики ЄС у відповідь на запити сучасних здобувачів вищої освіти та ринку праці»).
Під час зустрічі здобувачі дізнались про дисципліни, що вивчаються на освітній програмі та основні переваги навчання у дистанційній формі, а саме: якісний навчальний контент при переважній кількості асинхронного навчання.