30 вересня 2024 року на кафедрі обліку та оподаткування Львівського національному університету природокористування відбулося відкриття лабораторії дистанційної освіти, яка створена в межах реалізації міжнародного проєкту Erasmus+ К2 DEFEP – 01083143 «Дистанційна освіта майбутнього: кращі практики ЄС у відповідь на вимоги сучасних здобувачів вищої освіти та представників ринку праці». Лабораторія оснащена інтерактивним комплектом Smart, ноутбуком, двома вебкамерами, мікрофоном, світлодіодною (LED) лампою та іншими периферійними пристроями для запису онлайн-занять та їх проведення.

На заході відкриття були присутні в.о. ректора Василь Лопушняк, декан факультету управління, економіки та права Володимир Ковалів, координатор проєкту від ЛНУП Оксана Прокопишин, а також виконавці проєкту Людмила Гнатишин, Ольга Малецька, Богдан Шувар та головний координатор Олена Філімонова (онлайн).

Новостворена лабораторія сприятиме запровадженню дистанційної освіти як окремої форми навчання в університеті, покращить комунікацію із здобувачами, підвищить якість навчального контенту та професійні компетентності викладачів щодо запису і проведення онлайн-занять. Ця лабораторія стане важливим кроком на шляху до інтеграції сучасних технологій у навчальний процес, підвищення якості освіти та створення умов для інноваційних досліджень у Львівському національному університеті природокористування.

Команда проєкту DEFEP запрошує викладачів, зацікавлених у розвитку дистанційної освіти, користуватися лабораторією для створення відеоконтенту лекцій, електронних навчальних курсів та проведення занять в режимі онлайн.