З 9 по 13 жовтня 2023 року відбувся навчальний візит української та молдавської команд міжнародного проекту DEFEP Erasmus+ Ka2 “Distance education for future: best EU practices in response to the requests of modern higher education seekers and labor market” до Університету Палермо. Тиждень навчального візиту був присвячений інноваційним освітнім технологіям в дистанційній освіті.

Партнери проєкту з України та Молдови ознайомилися з цифровими інструментами та практиками, які успішно використовують у навчальному процесі викладачі Університету Палермо. В рамках навчального візиту DEFEP відбулася зустріч з ректором університету Палермо, де було відмічено щодо важливості міжнародного співробітництва в рамках проектів Еразмус+. Протягом тижня українська та молдавська команди DEFEP:

вивчали досвід діяльності Центру інновацій та вдосконалення університетського викладання Університету Палермо;

✔️ брали участь в презентації посібника з онлайн-навчання;

✔️ ознайомлювалися з Цифровою академією, яка є цифровою платформою Європейського університету;

✔️ відвідували аудиторії та лабораторії для проведення онлайн-тестів;

✔️ знайомилися з програмними інструментами для організації онлайн навчання: Moodle, OpenBadge, EduOpen (Mooc);

✔️ дізнавалися про особливості функціонування магістерських онлайн-програм «Міжнародні відносини, політика та торгівля», «Цифрові гуманітарні науки для культурної індустрії», «Електроніка та телекомунікаційна інженерія», «Інженерія управління»;

✔️ слухали про дослідження італійських колег щодо дистанційного навчання та його психологічний вплив на студентів.

Згідно з навчальним візитом DEFEP відбулася зустріч з ректором університету Палермо, де було відмічено щодо важливості міжнародного співробітництва відповідно до проєктів Еразмус+.